+420 519 425 473

Adresa

Hybešova 981
691 23 Pohořelice

Ubytování

Kontakty

Vedoucí provozu

Lenka Šulcová
+420 606 589 071

Sledujte nás

Hotel LeCafe vám nabízí příjemnou rodinnou atmosférou, vstřícnou obsluhu a najdete jej přímo v srdci města Pohořelice. Díky své ideální poloze na trase Brno – Mikulov – Vídeň se z něj jednoduše a rychle dostanete do Brna, což je ideální i v době brněnských Veletrhů. V našem ne příliš velikém hotelu se můžete nejen pohodlně ubytovat, ale můžete také využít restauraci s širokou nabídkou jídel a nápojů a nebo soukromý útulný salonek asi pro 25 osob pro pořádání menších narozeninových oslav, promocí, abiturientských večírků nebo svateb.

Hotel LeCafe vám také nabízí posezení v našem baru Harrys s příjemnou poslechovou hudbou v rockovém duchu, kde si můžete zahrát kulečník, šipky nebo fotbálek. Rádi vám v našich prostorech také uspořádáme soukromý večírek, firemní školení či zábavný program s hudbou.

Po celém objektu můžete samozřejmě využít wi-fi připojení.

Vyrazit můžete i do okolí, nejen pěšky ale i na kole, okouzlí vás hlavně nedaleké Pálavské vrchy a oblast Mušov kde je nově otevřený AQUALAND Moravia. Hosté u nás ubytovaní dostávají do Aqualandu Moravia 10% slevu.