Telefon

+420 519 425 473

E- mail

info@lecafehotel.cz

Adresa

Hybešova 981, Pohořelice

Hotel a restaurace

Le Cafe

Restaurace hotelu LeCafe se pyšní velmi příjemnou atmosférou, je prostorná a plně klimatizovaná s příjemnou obsluhou. Soukromí při jídle, pití a povídání vám zajistí paravány, které oddělují jednotlivé stoly.Specializujeme se hlavně na českou kuchyni, široká nabídka jídel z kuřecího a vepřového masa, různých druhů salátů, příloh a také dezertů. Pečeme domácí koláče a ovocné dortíky.

O restauraci

Restaurace hotelu LeCafe se pyšní velmi příjemnou atmosférou, je prostorná a plně klimatizovaná s příjemnou obsluhou. Soukromí při jídle, pití a povídání vám zajistí paravány, které oddělují jednotlivé stoly.Specializujeme se hlavně na českou kuchyni, široká nabídka jídel z kuřecího a vepřového masa, různých druhů salátů, příloh a také dezertů. Pečeme domácí koláče a ovocné dortíky.

V hotelu LeCafe Vám pomůžeme uspořádat akci přesně takovou, jakou si budete přát. V soukromém salonku s kapacitou pětadvaceti míst je možné připravit jakoukoli oslavu, svatbu, promoci, školení, obchodní jednání nebo společenský večírek.

V případě větší akce se samozřejmě postaráme o všechny a pokud nebude kapacita našeho hotelu stačit, zajistíme ubytování v přilehlých hotelech.

Otevírací doba restaurace a salonku je každý den od 11:00 až 23:00 a o víkendu od 11:00 do 00:00.

Pro uspořádání svateb, večírků, školení nebo narozeninových oslav nabízeme velký salonek s kapacitou do 60 míst. Součástí salonku je taneční parket, pódium pro živou hudbu a hudební ozvučení.

Možnost placení platební kartou.